Kategorie

Producenci

Villa Nova Lapis

Villa Nova Lapis

VILLA NOVA LAPIS pasta do pielęgnacji kamienia szlifowanego

Zamówienia pod nr tel. 691 441 054

Cennik

Więcej szczegółów

VILLA NOVA LAPIS


Pasta przeznaczona do konserwacji i pielęgnacji powierzchni z kamienia szlifowanego: marmuru, granitu, piaskowca, lastriko, konglomeratu, gresu, płytek ceramicznych itp.


Właściwości

 

Pasta przygotowywana jest według starych, tradycyjnych receptur przetwórstwa wosku pszczelego, wzbogaconych o doświadczenia pracowni konserwatorskich i popartych badaniami laboratoryjnymi. Pastę można stosować zarówno w pomieszczeniach zamkniętych jak i na zewnątrz. Doskonoale czyści i konserwuje posadzki, rzeźby, nagrobki itp. Wydobywa naturalny rysunek i koloryt powierzchni kamiennych, zabezpieczając je przed wilgocią, przy zachowaniu przepuszczalności powietrza. Chroni kamień przed szkodliwym wpływem warunków atmosferycznych i zanieczyszczeniem środowiska, zachowując jego piękny wygląd i połysk.


Sposób użycia


Nanosić cienką, równomierną warstwę miękką ściereczką lub podgrzać w kąpieli wodnej rozprowadzając pędzlem. Pozostawić na kilka minut. Wypolerować. Zabieg można powtórzyć.

 

Skład

Wosk pszczeli (woski 24%), terpentyna balsamiczna, rozpuszczalniki organiczne, silikony.

- Produkt naturalny
- Wydajność 40m2 z 1000g (14m2 z opakowania)
- Produkt drażniący

 

Apipol-Wax Poleca


Do mniejszych, bardziej zabrudzonych powierzchni a także do bieżącej pielęgnacji można użyć preparatu Wosk Pszczeli do pielęgnacji kamienia szlifowanego.