Zapraszamy do współpracy sieci sprzedawców, przedsiebiorstwa produkcyjne oraz osoby indywidualnie prowadzące działalność handlową. W przypadku regularnych zamówień istnieje możliwość opracowania indywidualnej oferty

Oferujemy produkty sprzedawane pod własną marką lub gotowe i ometkowane wg Państwa preferencji. Podejmujemy się również stworzenia nowych lub udoskonalenia istniejących produktów wg Państwa sugestii i potrzeb. Możemy opracować produkt oraz proces technologiczny spełniający Państwa wymagania. Zachęcamy do kontaktu!

Do tej pory wspólpracowaliśmy z wieloma przedsiębiorstwami oraz firmami, które nieprzerwanie zaopatrujemy w najwyższej klasy produkty. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i skontaktuj się z nami w celu uzgodnienia warunków współpracy.

Nasze laboratorium zaopatrzone jest w sprzęt pomiarowy oraz służący do kontroli procesów produkcyjnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży przetwórstwa wosku pszczelego oraz gospodarki pasiecznej jesteśmy w stanie zadbać o najwyższej klasy surowce do oferowanych przez nas produktów. Dzięki wielu możliwościom produkcyjnym możemy na żądanie przygotować produkt spełniający Państwa oczekiwania w tym pasty i emulsje produkowane w procesie wysokotemperaturowym opartym o rozpuszczalniki będacymi naturalnymi pochodnymi przemysłu drzewnego. Istnieje możliwość przygotowania produktu o dowolnej konsystencji.