Kategorie

Producenci

APIPOL-WAX

 

Przedsiębiorstwo "APIPOL-WAX" jest jedynym w Polsce producentem emulsji (w czterech odmianach) i past na bazie wosku pszczelego i wosku karnauba do pielęgnacji i konserwacji mebli, drewna, kamienia szlifowanego, galanterii skórzanej i tapicerki oraz powierzchni lakierowanych.

Preparaty są produktami ekologicznymi, posiadają stosowne atesty PZH.

Emulsje "Wosk pszczeli" zabezpieczają przedmioty przed wilgocią, warunkami atmosferycznymi (także kwaśnymi deszczami), przeciwdziałają procesom starzenia (np. eliminują pleśnie drewna), chronią przed urazami mechanicznymi (wycieranie powierzchni). Stosowane na zewnątrz, przeciwdziałają wysychaniu drewna i pękaniu skóry, a także rozmrażaniu kamienia. Po wypolerowaniu powierzchnie uzyskują charakterystyczny połysk.

Wydajność emulsji, past i impregnatów woskowych jest bardzo duża w porównaniu z innymi tego typu preparatami. Zalety wosku pszczelego dostrzegli już nasi pradziadowie. Dzisiaj cenią go przede wszystkim ci, którzy dbają o ochronę środowiska.Zapraszamy do współpracyZapraszamy do współpracy sieci sprzedawców, przedsiebiorstwa produkcyjne oraz osoby indywidualnie prowadzące działalność handlową. W przypadku regularnych zamówień istnieje możliwość opracowania indywidualnej oferty.

 

Oferujemy produkty sprzedawane pod własną marką lub gotowe i ometkowane wg Państwa preferencji.

 

Podejmujemy się również stworzenia nowych lub udoskonalenia istniejących produktów wg Państwa sugestii i potrzeb. Możemy opracować produkt oraz proces technologiczny spełniający Państwa wymagania. Zachęcamy do kontaktu!