Kategorie

Producenci

Villa Nova

Villa Nova

VILLA NOVA pasta do mebli i drewna

Zamówienia pod nr tel. 691 441 054

Cennik

Więcej szczegółów

VILLA NOVA


Pasta do powierzchni drewnianych i PCV, w naturalny sposób regeneruje je przywracając blask i połysk. Poprzez nasycające właściwości wosku pszczelego zabezpiecza drewno przed szkodliwym działaniem wilgoci.

Przeznaczona do konserwacji i pielęgnacji powierzchni drewnianych, zarówno surowych jak i malowanych.


Właściwości


Posta przygotowywana jest według starych, tradycyjnych receptur przetwórstwa wosku pszczelego, wzbogaconych o doświadczenia pracowni konserwatorskich i popartych badaniami laboratoryjnymi. Doskonale czyści i konserwuje drewniane posadzki, podłogi, boazerie, parkiety itp. Wydobywa naturalny rysunek i koloryt powierzchni drewnianych, zabezpieczając je przed wilgocią i urazami mechanicznymi. Pozwala drewnu oddychać i nie zamyka go w szczelnej "chemicznej skorupie".


Sposób użycia


Drewno surowe: Nanosić cienką, równomierną warstwę miękką ściereczką lub pędzlem po podgrzaniu w kąpieli wodnej. Nadmiar, ktory nie wsiąknie w pory drewna, obowiązkowo usunąć.
Drewno malowane: Nanosić cienką, równomierną warstwę miękką ściereczką, pozostawić na kilkanaście minut, Zabieg można powtórzyć.


Skład

Wosk pszczeli (woski 24%), terpentyna balsamiczna, rozpuszczalniki organiczne.


- Produkt naturalny
- Wydajność 40m2 z 1000g (14m2 z opakowania)
- Produkt drażniący

Produkt drażniący

Apipol-Wax Poleca


Do mniejszych, bardziej zabrudzonych powierzchni a także do bieżącej pielęgnacji można użyć preparatu  Wosk Pszczeli do pielęgnacji drewna i mebli.